SoccerPlay

SoccerPlay
Kompletny program szkolenia piłkarskiego dla trenerów i zawodników

Jako federacja, stowarzyszenie lub trener wszyscy dążymy do podniesienia poziomu dzieci i młodzieży oraz dorosłych graczy? Koordynuj swoich trenerów i zawodników, planuj ćwiczenia, oceniaj i zapisz każdy szczegół! Zbadaj graczy, przesyłaj filmy i oznaczaj je za pomocą analizy wideo, dodawaj własne ćwiczenia do istniejącej biblioteki ćwiczeń. Duże kluby i stowarzyszenia już korzystają z naszego rozwiązania!

SoccerPLAY to internetowy system zarządzania opracowany w celu zapewnienia najlepszego możliwego wsparcia stowarzyszeniom, klubom, szkółkom piłkarskim i indywidualnych trenerów w zakresie rozwoju / szkolenia młodych zawodników.

W 2009 r. SoccerPLAY, we współpracy z AFC Ajax, zaczął jako jeden z pierwszych w świecie sportu, oferując kompletny, dydaktyczny i metodyczny program szkolenia piłkarskiego dla trenerów i zawodników.

Platforma szybko zyskała światową sławę poprzez marketing silnej struktury treningowej (zgodnie z filozofią Ajax) i współpraca z różnymi federacjami i profesjonalnymi klubami piłkarskimi (patrz KNVB Training Planner). SOCCERPLAY ma ponad 800 form ćwiczeń, które są podzielone na różne kategorie wiekowe. 

W rezultacie program szkoleniowy może służyć jako wskazówka dla polityki młodzieżowej stowarzyszeń amatorskich. Ćwiczenia dedykowane są menedżerom, koordynatorom i trenerom młodzieży, wspierają i udzielają wskazówek w zakresie prowadzenia i organizowania sesji piłkarskich.

Za pośrednictwem soccer-play.com trenerzy mogą przeglądać materiały do ćwiczeń i używać ich do łatwego tworzenia własnego treningu, aby mogli wydrukować i zabrać na boisko materiały szkoleniowe. Wszystkie sesje szkoleniowe są przechowywane na ich własnym koncie, więc że każdy trener tworzy bazę sesji szkoleniowych.

SoccerPLAY wyróżnia się przede wszystkim jakością. Każdego roku Trenerzy dziecięco – młodzieżowi przygotowują starannie opracowane i dostosowane do wieku ćwiczenia. Określono konkretne cele uczenia się na każdy wiek, który przyczynia się do osiągnięcia okresowych celów. Baza ćwiczeń zawiera teraz ponad 800 ułożonych ćwiczeń według kategorii wiekowej. Każde ćwiczenie jest wspierane przez formularze, tekst, rysunki, animacje i obrazy wideo.

W skrócie, SoccerPLAY skategoryzował odpowiednie ćwiczenia dla odpowiednich grup wiekowych. Ale zalet jest więcej. Oprócz materiałów szkoleniowych dostępny jest również internetowy system śledzenia graczy. To pozwala, aby trener z łatwością śledził rozwój swoich zawodników podczas meczów i sezonu.

System umożliwia dokonywanie ocen gry, testowanie graczy, przyznawanie określonych punktów oceny technicznej, taktycznej, sporządzenie raportu obecności. Liczba minut gry, pozycje oraz liczba bramek i asyst graczy może, być również nagrywana.

Moduły

SoccerPLAY ma strukturę dydaktyczną i metodyczną i charakteryzuje się trzema ważnymi filarami, a mianowicie: ćwiczeniami dostosowanymi do wieku, treningiem mentalnym i uczenie się metodyczne. Różni eksperci zalecili interpretację tych tematów. Na przykład Patrick Ladru, były trener młodzieży AFC Ajax opracował wszystkie ćwiczenia dostosowane do wieku, Bram Meurs, psycholog i autor książki „Trening mentalny / coaching”, napisał moduł uczenia mentalnego i David Zonneveld, jako były zawodowiec, odegrał ważną rolę w metodach gry taktycznej i rozwoju rozwoju motorycznego moduł. Zwłaszcza ta mocna, wysokiej jakości treść sprawia, że SoccerPLAY jest tak wyjątkowy w porównaniu do innych podobnych systemów.

SoccerPLAY może być używany na dwa sposoby, a mianowicie: poprzez zintegrowaną (klubową) linię szkoleniową i poprzez indywidualne konta. Oczywiście linia nauki (klubowa) jest interesująca dla klubów / stowarzyszeń, a indywidualne konto jest interesujące dla trenerów, którzy mają motywację do prowadzenia jakościowych sesji treningowych z (osobistą) wyraźną wizja. Interesujące jest również to, że oba konta mają opcję korzystania z narzędzia animacji rysunkowej.

Ćwiczenia specyficzne wiekowe

System zawiera około 800 ćwiczeń specyficznych dla wieku. Są one starannie skonstruowane, aby dzieci mogły nadal uczyć się na dobrych podstawach.

Każdego roku omawiane są te same tematy szkoleniowe, ale omawiane są nowe, bardziej złożone formy ćwiczeń. W ten sposób gracze otrzymują najbardziej kompletne szkolenie i każda pora roku jest pełna nowych wyzwań.

Szkolenie mentalne i coaching

Wiadomo, że nasze myśli mają bezpośredni wpływ na nasze wyniki w terenie. Nasz moduł mentalny wspiera trenerów we właściwy sposób coachingu.

Z drugiej strony wspiera graczy w tworzeniu idealnego stanu wydajności pod presją.

Taktyka - Nauka motoryki

Dzięki ćwiczeniom z zakresu nauki motoryki dzieci muszą skupić swoją uwagę podczas realizacji na celu końcowym, a nie na wykonaniu technicznym (techniki / umiejętności) .

Jakie momenty coachingowe są podane? Nauka motoryki nie polega na natychmiastowym (technicznym) efekcie ćwiczenia, ale na konsekwencji długoterminowej.

Autorzy SoccerPaly

PATRICK LADRU
Techniczny

We współpracy z SoccerPLAY Opracowałem platformę w której zostały napisane wszystkie tematy szkolenia według kategorii wiekowej.

Z powodu faktu że pracowałem już w AFC Ajax w tym czasie byli gotowi połączyć jej imię na tej platformie.

To tak powstała „Ajax Online Academy” która odtąd zyskała Światową sławę.

Po tym, jak opuściłem Ajax na zagraniczną przygodę, pracowałem intensywnie z systemem co dzień przez 3 lata i zarządzałem moim zespółem trenerów w ten sposób. Ponieważ byłem szkolony w latach 90, z wizją pracy Louisa van Gaala, a później miałem możliwość pracy z Johanem Cruyffem, moja praca stała się mieszanką dwóch najbardziej znanych trenerów na świecie!

BRAM MEURS
Mentalny

Bram Meurs to serwis społecznościowy i psycholog organizacyjny. Bram Meurs posiada certyfikat psychologii sportu.

Bram grał profesjonalnie w piłkę nożną w PSV i FC Eindhoven. Uzyskał tytuł trenera III i napisał książki Voetbal Psychologie (2014) i Kopsterk (2010, współautor).

Obie książki są o tym, jak trenerzy i zawodnicy mogą poprawić poziom mentalny. Na podstawie tych książek Bram prowadzi kilku graczy w profesjonalnej piłce nożnej (w domu i za granicą) i uczy swojej metodologii w ramach kursów szkoleniowych KNVB.

Jego usługi mają na celu poradnictwo, szkolenie i uczenie piłkarzy, jak i dotarcie do ich wszystkich płaszczyzn.

DAVID ZONNEVELD
Motoryczny

David Zonneveld grał jako zawodnik piłkarski w kilku profesjonalnych klubach, po czym wkrótce aspirował do zawodu trenera.

Zaczął w Telstar jako analityk wideo dla pierwszego zespółu, a potem stał się trenerem młodzieży w FC Volendam i Telstar i szybko uzyskał licencję UEFA A / B Licencje / C. Oprócz swoich obowiązków ukończył Studia zarządzania, David specjalizuje się w zmotoryzowanym uczeniu się dzieci, rozwoju metod gry i ma świetne umiejętności myślenia taktycznego.

David także opracowuje plany periodyzacji i roczne plany klubów i stowarzyszeń.

Zawartość

SoccerPLAY oferuje praktyczne narzędzia usprawniające twoją wizję, niezależnie od tego, czy chodzi o szkolenie pojedynczego gracza, zespołu czy pełną edukację dzieci i młodzieży. Wspieranie i szkolenie trenerów jest głównym celem.

Trenerzy mogą:

Technologia wpłynęła na sport w niespotykany dotąd sposób. Nawet dzisiaj szukamy możliwości dalszego rozwoju platformy. Każdy klub ma inny sposób pracy, co oczywiście skutkuje także dostosowaniem! Jesteśmy na to w pełni otwarci. SoccerPLAY to „otwarty” system, w którym kluby mogą również edytować / zarządzać własnymi treściami.

Dla kogo dedykowany jest SoccerPLAY?

SoccerPLAY to internetowy system zarządzania opracowany w celu zapewnienia najlepszego możliwego wsparcia dla stowarzyszeń, klubów, szkółek piłkarskich i indywidualnych trenerów, rozwój / szkolenie młodych graczy. Różne opcje w programie umożliwiają korzystanie z niego do różnych celów.

Federacje

Federacje mogą korzystać ze swojego (własnego „markowego”) systemu na różne sposoby.

Na przykład są federacje, które inwestują w system i działają z nim w klubach z wyższych dywizji. Istnieją jednak federacje, które używają go w szkoleniach krajowych.

Kluby

Z systemu korzystają zarówno stowarzyszenia profesjonalne, jak i amatorskie.

Z jednej strony oferuje jakościową i przemyślaną (klubową) linię nauczania, ale oferuje również możliwość rezygnacji z tego i przetworzenia pełnego, własnego planu rocznego.

Szkółki piłkarskie

SoccerPLAY to przydatne narzędzie dla szkółek piłkarskich, które chcą dokonać profesjonalizacji danych.
Szkołka piłkarska może trenować z jasną wizją i platforma oferując również możliwość monitorowania rozwoju graczy.

Coś, co będzie odgrywać coraz ważniejszą rolę w kulturze sportowej, gdzie do danych przywiązuje się coraz większą wartość.

Indywidualni trenerzy

Istnieją również różne możliwości zakupu pakietu dla trenerów.

Może się zdarzyć, że trener nie ma lub ma niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, ale chce zapewnić jakość szkolenie dla swojego zespołu.

Ćwiczenia SoccerPLAY umożliwiają to. Może się również zdarzyć, że trener chce zrobić coś więcej niż tylko zapewnić wysokiej jakości trening, ale chce także zobaczyć rozwój graczy w oparciu o twarde dane.

Referencje

W 2009 r. SoccerPLAY zaczął jako jeden z pierwszych w świecie sportu (dawna Ajax Online Academy), oferując kompletne, dydaktyczne i metodycznie zorganizowany program treningowy dla trenerów i zawodników.

Platforma szybko zyskała światową sławę dzięki marketingowi silnego szkolenia struktura (zgodnie z filozofią Ajax) i współpracą z różnymi federacjami i profesjonalnymi klubami piłkarskimi. Przez lata budowaliśmy konstruktywne partnerstwa i relacje z organizacjami na całym świecie. Poniżej znajduje się przegląd użytkowników SoccerPLAY.

0 +
Użytkowników
0
Federacji
0 +
Klubów
0 +
Trenerów
Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie dla poprawy swojej funkcjonalności i działania. Jeśli Użytkownik kontynuuje przeglądanie lub wykorzystywanie tej witryny internetowej, Użytkownik udziela dorozumianej zgody na wykorzystanie plików cookie w tej witrynie internetowej. Bliższe informacje na temat naszego sposobu korzystania z plików Cookie znaleźć można w polityce prywatności